Köpek İlanlarıMaltipoo kategorisinde 242 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Maltipoo

Maltipoo Fiyatları Ne Kadar?

Evde köpek beslemek isteyenler tarafından maltipoo çokça tercih edilmekte ve ya düşünülmekte, bunun bir sonucu olarak da maltipoo fiyat bilgisi oldukça merak edilen bir konu olmaktadır. Maltipo fiyatları yıllar içinde artış göstermektedir. Bu durum taleple de doğru orantılıdır. 2022 yılı için satılık maltipoo ve maltipoo fiyatları 4.000 -8.000 TL civarında değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla gerçekten bir maltipoo sahiplenme düşüncesi içindeyseniz, bunu olabildiğince erken yapmanızı önerebiliriz.

Maltipoo Sahiplenme Nasıl Yapılır?

Maltipoo sahiplenme konusunda düşüncenizi netleştirdiyseniz, internet üzerinden satılık ilanları yoluyla bir maltipo edinebilirsiniz. Nadiren bu ilanlara ücretsiz maltipoo sahiplenme ilanları da düşmekteyse de genelde maltipo sahipleri ücretsiz sahiplendirme yapmazlar. Dolayısıyla bu ilanları beklemek size zaman kaybettirecektir. Patili dostunuza bir an önce kavuşmak için en iyi yol satış ilanlarını takip etmek ya da petshop yolunu tercih etmek olabilir. Sahiplenme öncesi maltipo bakımı konusunda bir araştırma yapmanızı öneririz. Maltipo özellikleri konusunda bilgi sahibi olmak da işinizi kolaylaştırabilir.

Maltipoo Köpek Irkı Ve Özellikleri Nelerdir?

Maltipoo ırkından köpekler, poodle ve malta köpeklerinin çiftleştirilmesi sonucu melez olarak dünyaya gelirler ya da iki maltipoo çiftleşerek de dünyaya gelebilirler. Maltipoo cinsi köpeğiniz ile iyi anlaşmak ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmek için bilmeniz gereken bazı detaylar vardır. Öncelikle maltipoo özellikleri konusunda bilgi sahibi olmanız, onun karakterini anlamlandırabilmeniz ve böylece ne istediğini, ne hissediyor olabileceğini de anlamanızı sağlar. Dolayısıyla gerçekten güçlü bir bağ kurarsınız.

Maltipo köpekleri sahibine oldukça sadık, komut almaya ve itaat etmeye yatkındırlar. Bu onların eğitilebilirlik düzeyinin yüksek olduğu anlamına da gelir. Böylece ev içinde sizi zorlamazlar. Yetişkinliğe geçene kadar bir miktar daha hareketli olabilirler. Oyuncu yapıda olmaları sayesinde çocuklarla da kolayca anlaşabilirler ve aralarında güzel bir etkileşim oluşması kolaydır.

Maltipoo bakımı konusunda birkaç basit kurala dikkat ederek bu köpek ile uzun yıllar sağlıkla bir arada bulunabilirsiniz. İlk olarak dalgalı tüy yapılarıyla dikkat çeken bu canlılar, tüy dökmelerinin çok az olmasıyla oldukça ideal ev hayvanlarıdır. Alerjik yapılı kimseler de onlara kolaylıkla yuva olabilirler. Tüylerini düzenli biçimde taramak onları oldukça rahatlatacaktır. Bunun yanı sıra soğuk günlerde onlarda bir miktar titreme görülebilir. Bu, maltiponuzun genelde üşüdüğü anlamına gelir ve ona basit bir kazak giydirmeniz iyi olabilir. Maltipoo sahiplenme düşünen kişiler, onların beslenmesine de dikkat etmeli, bu ırk köpekler için yasaklı besin gruplarını öğrenmeli ve onlara olabildiğince kaliteli mamalar vermelidirler.

Tüm bunların yanı sıra evinizde başka evcil hayvanlarınız da varsa maltiponuz onlarla anlaşmakta ve bir arada yaşamakta hiç sıkıntı çekmeyecektir. Tüm bu yönleri onu ideal bir ev hayvanı yapar. Maltipoo özellikleri olarak anlattığımız bu birkaç hap bilgiye dikkat ederek onlarla yaşam alanınızı huzurla paylaşabilirsiniz.

 

Satılık Köpek Sahiplenme İlanları