İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

koku bırakmayan yetiştiriciliğe uygun ödüllü kan hattından erkek kedi

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 22661
İlan Tarihi 19 Eylül 2023
Türü Kedi Sahiplendirme
Cinsi Scottish Straight
Yaşı 2
Cinsiyeti Erkek
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

Yetiştiriciliği bıraktığımız için, erkek kedimizi sahiplendiriyoruz.
Dünya Kedi Irkları Federasyonuna bağlı olarak yetiştiricilik yapıyoruz. PatiSaray derneğine kayıtlıyız, yetiştiricilik belgemiz mevcut.

Jumbo, 22 Ağustos 2021 doğumlu. Scottish Straight, Lilac Point. (Sfs71c33). Kokuyu sadece kumuna bırakıyor, eve koku bırakmaz. Aşıları tam, çipi var. Kısır değil, yetiştiriciliğe uygun.

Jumbo'nun babası, Scottish Fold, Lilac Point. (Sfs73c33). Görüp görebileceğiniz en sakin kedilerden biri. çok sevecen ve tatlı. ayrıca kokuyu kumuna bırakıyor. Jumbo da bu konuda babasına çekmiş. Yavruyken Jumbo diğer kardeşlerinden çok daha iriydi. Patilerinden dahi, iri bir kedi olacağı anlaşılıyordu. Bu sebepten ona Jumbo ismini verdik.Annesi, Scottish Straight, Lilac. (Sfs71c) şecerelidir. Anneannesi ve dedesi de şecerelidir. Anneannesi uluslararası kedi yarışmasında en iyi Scottish Straight ödülü almıştır. Tüm yarışma içerisindeki en iyi kediler(tüm ırklar ve tüm renkler dahil) arasındaki özel değerlendirmeye girmiştir.(NOMBIS).

Jumbo SADECE kumuna koku bırakıyor. Bir arkadaşımıza çiftleşmeye gitmişti fakat gittiği yerde kapıya cama erkek kediler geliyordu. Erkek kediler bölgecidir ve kendi oldukları yerlerde başka erkek kedi istemezler. Bu sebepten erkek kedilerin geldiği yerlere koku bırakmış. Evimize tekrar dönünce tekrar böyle bir şey yaşanmadı. Bunu yazmamın sebebi, sahiplenmek isteyen ailenin başka erkek kedisi varsa, evi bahçe katıysa ve erkek kediler yanaşıyorsa, kısacası erkek kedi temaslı bir daire ise yine koku bırakabilir. Haricinde hep kumuna koku bırakıyor.

Talep edilmesi halinde annesinin, babasının ve yavrularının fotoğrafı paylaşılır.
Sadece değerini bilecek olan ailelerin yazmasını rica ederiz.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile yüz yüze görüşün !
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Patisayfasi.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patisayfasi.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.