Kedi İlanları kategorisinde 7644 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Kedi


Kedi Sahiplenme nasıl yapılır?


Kediler çoğu kişi tarafından düşünülenin aksine sahipleriyle duygusal bağ kurabilen, yeri geldiğinde bir arkadaş hatta bir evlat olarak sahiplerinin hayatlarında önemli yer edinen ve sahiplerine karşı bağlılık geliştirebilen canlılardır. Bu nedenle kediler; kedi sahiplendirme, kedi sahiplenme ve özellikle yavru kedi sahiplenme düşünen kişiler için özen gösterilmesi gereken hassas canlılardandır. Kedi sahiplenme ister ücretsiz kedi sahiplenme ile sokaklardan, ister sahibinden kedi ve yavru kedi ilanları ile internet sitelerinden yapılır veya eski sahiplerinden de size ulaşarak hayatlarınızda yer almaya başlar. Bu süreçler kedi veya yavru kediler için özel bir alaka ve titizlik gerektirir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı önemli ve keskin noktalar vardır. Bunlara dikkat edildiğinde kediniz ile hem harika bir iletişimin temellerini atmış olursunuz hem de sizin yanınızda yaşadığı süre boyunca ona sağlıklı, mutlu ve güvende yaşayacağı sıcacık bir yuva sunmuş olursunuz. Bunun dışında kediniz doğum yaptığında doğan yavru kedileri sahiplendirmek için kedi sahiplenme ilanı yayınlamanız gerekebilir. Kedi veya yavru kedi sahiplenme ile ilgili başarılara imza atan internet sitemize üye olarak kedi sahiplendirme veya yavru kedi sahiplendirme ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Şehir şehir filtrelemeleri bulunan sitemizde kedi sahiplenme İstanbul, kedi sahiplenme Ankara, kedi sahiplenme İzmir gibi yaşadığınız yere uygun arama örneklerini ve filtrelemelerini kullanıp kedi sahiplendirme ilanlarına ulaşarak kedilerinizin ilanını verebilir, yavru kedilerinizi veya yetişkin kedinizi güvenli yuvasına sahiplendirmek için bu yolda doğru adımınızı atmış olursunuz. Kedi sahiplendirme de bu şekilde gerçekleşmiş olur. 

 

Satılık Kedi Fiyatları Ne Kadar? 


Birbirinden farklı ilanlar bulunan web sitemiz içerinden her biri değişik ırk ve cins kediler için satılık kedi ve kedi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabileceksiniz. Kullanıcıların her gün sayısız olarak yayınladığı satılık kedi ilanlarında ilan sahiplerinin telefon numaraları bilgilerine ulaşarak istediğiniz tüm detaylara fazlasıyla hakim olacaksınız. Her an her dakika güncel olarak yayınlanan satılık kedi ilanları siz kedi sahiplenme için bekleyen kullanıcılarımıza bir çok alternatifler sunmaktadır. Merak ettiğiniz satılık kedi fiyatlarını öğrenmek için patisayfasi.com sitesine istediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi hizmet vermeyi amaçlayan sitemiz, her geçen gün daha da güncel yeniliklerle sizlere verdiği bu değerli hizmeti en üst seviyelere taşıyacaktır. Sitemizde ilan yayınlamak istiyorsanız ücretsiz olarak önce üye olmalı sonrasında da ücretsiz olarak satılık kedi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Yayınladığınız satılık kedi ilanlarınıza doping ilan haklarınızı kullanabilir böylelikle satılık kedi ilanlarınızı öne çıkarabilir ve binlerce kedi severe çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa patisayfasi.com iletişim sayfasından ya da mail adresimizden bizlere ulaşmayı unutmayın. patisayfasi.com siz değerli üyelerine gereken desteği her zaman sunmaya hazırdır.

 

Yavru Kedi Sahiplenme


Kedi sahiplenmeyi düşünen bir çok insan kedi sahiplenmeye karar verdiğinde öncelikle yavru kedi sahiplenmeyi düşünecektir. Sevimli yüzleri tatlı hareketleri ve oyuncu tavırları sayesinde evinizin içinde sevgi yumağı olan yavru kediler sizlere kendinizi çok rahat ve huzurlu hissetirecektir. Aynı zamanda yavru kedi sahiplenenler kediler ile çok daha güçlü ve özel bir bağ kuracaklardır. İlanlarımız arasında bulunan kedi ilanları içinde sahibinden yavru kedi ve satılık cins yavru kedi sahiplenme ilanlarına kolayca ulaşabileceksiniz. Bazı kullanıcıların yayınlamış olduğu ilanlar arasından satılık cins yavru kedi fiyatları ve sahibinden yavru kedi ilanları hakkında detaylı bilgileri öğrenebileceksiniz.

 

Kedi Sahiplenme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?


Kedi sahiplenme sonrasında kedinizi eve getirdiğinizde elbette belli bir uyum süreci yaşanacaktır ve bu son derece normaldir. Öncelikle kedinizi eve getirdiğinizde siz ve birlikte yaşadığınız tüm bireyler bu durumdan son derece heyecan duyarlar. Ancak kediniz size zaman içerisinde alışacak ve bağlılık kuracaktır. Bu durumda sabırlı olmalısınız. Ev içinde aşırı heyecan, aşırı sevinç gibi onu tedirgin edecek hareketlerden kaçınıp gerekli sakin ortamı kedinize sağladığınızda, aranızdaki iletişimin oluşması ve kuvvetlenmesi kolaylaşacak ve kediniz size daha uysal davranacaktır. Yavru kedi sahiplenme bu alışma döneminin daha kısa ve daha kolay olmasını sağlayabiliyor. Yavru kedi sahiplenenlerin tecrübeleri bu yöndedir.

Evinize getirmek üzere olduğunuz canlı özellikle yavruysa, tıpkı yeni doğmuş bir bebek gibi özenli davranmayı gerektirir. İlk olarak kedilerin elbette temel ihtiyaçları olacaktır. Bunlar kedi kumu, mama, mama kabı, tırmalama tahtası gibi basit düzeyde nesnelerden oluşur. Gerek yavru kedi sahiplenme gerekse yetişkin kedi sahiplenme istiyor olun, bu temel ihtiyaçlarını hızlıca edinmeniz gerekecektir. Mama konusunda kediniz için doğru tercih özellikle deneme yanılma yöntemiyle bulunabilir. Yaşına ve kısırlaştırılma durumuna göre Çeşitli mamalar deneyerek kedinize en iyi gelen ve ona en çok fayda sağlayan mamayı bulabilirsiniz.


Kedinizin ilk veteriner kontrollerini yaptırmanız oldukça önem arz eder. Veterineriniz size yapılması gereken aşı ve testler için bilgilendirme yapacaktır. Veteriner tarafından önerilen bu işlemler mutlaka dikkate alınmalıdır. Özellikle kedinizin üç ay ve altı aylık dönemlerdeki aşılarına dikkat etmelisiniz. Bu sayede uzun vadede veteriner masraflarınız düşecek ve siz ile kediniz için süreç daha sağlıklı işleyecektir.

Kediler için kısırlaştırma işlemi de oldukça önemlidir. Kedinizi sahibinden kediler ya da satılık kedi ilanları gibi ilanlardan tercih etmediyseniz muhtemelen kısırlaştırılmamış olacağından bu konuda veterinerinize danışmalısınız. Eğer böyle bir ilan aracılığı ile aldıysanız bu konuyu önceki sahibi ile görüşmeniz yerinde olur. Özellikle 7.aydan sonra kediniz kızgınlık dönemine girecek ve size bunun sinyallerini vermeye başlayacaktır. Kısırlaştırma işlemi ile kedilerin bu dönemlerindeki agresif davranışları kaybolacak ve hastalık risklerini de azaltarak yaşama süreleri ve dolayısıyla yaşam kaliteleri artacaktır. Yavru kedi sahibi olmak düşüncesi ile pek çok kedi sahibi kısırlaştırma işlemini yapmak istemeyebiliyor. Ancak kedinin sağlıkla hayatına devam edebilmesi bakımından böyle bir isteğiniz varsa yavru kedi sahiplenme yoluna gidebilirsiniz, bahsettiğimiz sebeplerden ötürü kendi kedinizi kısırlaştırmanız çok daha yerinde olacaktır. Çünkü ev içerisinde beraber yaşadığınız kısırlaştırılmamış kedinizle şartlarınız zorlaşabilir. Bu yüzden önemli bir konudur. Bir çok satılık kedi ilanları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz