Kedi İlanlarıScottish Fold kategorisinde 1765 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Scottish Fold

 

Scottish Fold Sahiplenme Nasıl Yapılır?

 

Evinizin içerisinde size uyum sağlayacak bir kedi istiyorsanız bu aşamada Scottish Fold cinsini muhakkak yakından tanımanız gerekmektedir. Akıllı bir cins oldukları için ev içerisinde canınızı sıkacak bir olayla karşılaşma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Bu cins kedileri özellikle yavruyken evinize alarak ömür boyu mutlu bir bağ kurabilirsiniz.

Scottish Fold sahiplenme ve Scottish fold sahiplendirme hakkında internet ortamında bulunan kedi sahiplendirme sitelerinden yardım alabilirsiniz. Kedilerin fiyatlarını belirleyen bazı kıstaslar bugün değişik fiyat aralıklarının ortaya çıkmasına da neden olmaktadır.

Cins kediler arasında oldukça ünlü bir yere sahip olan bu kediler, ev yaşamına ve ev halkına kolay adapte oldukları için de oldukça fazla talep görmektedirler. Oyuncu oldukları kadar miskinliği de seven bu kediler özellikle çocuklu evlerde çocukların en yakın arkadaşı olmaktadır. Scottish fold sahiplenme yapmak istiyorsanız ilan içeriklerindeki detaylara iyi bakmanız gerekmektedir. Filtreleme seçeneklerini kullanarak Scottish fold sahiplenme istanbulScottish fold sahiplenme ankaraScottish fold sahiplenme izmirScottish fold sahiplenme eskişehir ve diğer bütün şehirleri için seçenekleri bulabilirsiniz.

 

 

Scottish Fold Fiyatları Ne Kadar?

Üstün bir kedi ırkı olarak bilinen Scottish Fold ırkı, kendi arasında da türlere ayrılmaktadır. Sahiplenme için yavru kedi arayışınız varsa, fiyat konusunda alt türler hakkında bilgili olmanız sizin için iyi olacaktır.

Kırık kulak yapısı ile oldukça sevimli duran bu patili dostlar, yuvarlak aynı zamanda geniş bir kafa yapısına sahiptirler. Scottish Fold ücretsiz ve Scottish fold ücretsiz sahiplenme olarak sizin olsun istiyorsanız bu cinse sahip bir yakınınızın kedisinin yavrulamasını bekleyebilir veya ücretsiz olarak yavrularını sahiplendirecek birilerini bulmak için sosyal mecraları kullanabilirsiniz. Scottish Fold fiyatları ne kadar? diye merak ediyorsanız hemen ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz. Scottish Fold fiyatları genellikle scr durumuna değişiklik gösterdiği gibi ilan sahiplerinden bilgi almanız en doğru seçenek olacaktır. Scotish kedi fiyatları için sahiplenme ilanlarınıza bakabilirsiniz.

 

 

Scottish Fold Kedi Cinsi Ve Özellikleri Nelerdir?

 

Genellikle gri tonlarının hakim olduğu bu kedi cinsi, 1961 yılında İskoçya’da ortaya çıkmıştır. Kulaklarında meydana gelmiş olan bir mutasyon sonucu kırık kulaklara sahip olan bu cins, bugün evde kedi besleyenlerin en çok tercih ettikleri cinsler arasında da yer almaktadır.

Genel olarak Scottish Fold kedi türü sakin ve uysal canlılar olarak bilinirler. Akıllı, uslu ve insana yakınlıkları ile kendilerini çok sevdirmiş olan bu tür, evde beslemek için gayet uygundur.

Bu türden bir kedi sahibi olmak istiyorsanız ücretli olarak çevrenizdeki hayvan sahiplendirme mağazalarından bilgi alabilirsiniz.

Scohttish Fold sahiplendirme sitelerini takip ederek de hayallerinizdeki hayvan dostunuzu kolaylıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz renk ve özellikleri önceden belirleyerek sahiplenme arayışlarınızı o yönde yoğunlaştırabilirsiniz.

 

Satılık Kedi Sahiplenme İlanları