Kedi SahiplendirmeBombay Kedisi kategorisinde 6 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Bombay Kedisi

 

bombay-kedisi

Bombay Kedisi Sahiplenme Nasıl Yapılır?

Bombay kedilerini genellikle her cadde ve her sokak başında görmemiz mümkündür. Bombay kedisi sahiplenme yapmak isteyenlerin bilmesi gereken konu bu kedilerin kendine has özellikleri ve sahibine çok düşkün kedi cinsi olduğunu bilmeleri gerekmektedir. Bombay kedisi sahiplenme yapmayı düşünüyorsunuz hane içinde size ve ailenize karşı çok sevimli ve düşkün olacağını gözlemleyeceksiniz. Bomba kedileri bulunduğu ev ortamını sahiplenen ve yaptığı hareketlerle ilgi odağınız olabilir. Bombay kedisi sahiplenme yapmak isteyen kişilerin bombay cinslerinin panterleri andırmasıyla daha ilgi çekici hale gelmektedir. Bombay kedisi sahiplendirme yapmak istiyorsanız sitemize kayıt olarak ilanlarınızı yayınlayabilirisiniz.

bombay-kedi

 

Bombay Kedisi Fiyatları Ne Kadar?

Bu kedilerle gün içerisinde çokça karşılaşmaktayız. Bombay kedi fiyatları ücretsiz sahiplenme yapılarak yuvalandırılmaktadır. Bombay kedi cinsleri panterleri andırması sebebiyle halk arasında küçük panterde denmektedir. Bombay kedisi fiyat için sayfamızdaki ilanlara bakarak bombay sahiplenme yapabilirisiniz.  Bombay kedi fiyatları ve bombay kedisi fiyat konusun tüm merak ettiklerinizi ilanlarımızda bulabilirsiniz.

 

bombay-kedisi-fiyat

Bombay Kedisi Bakımı Ve Özellikleri Nelerdir?

Bombay kedileri sakin ama aşırı oyunculardır. Sahiplerine olan düşkünleriyle bilinen bu kedi cinsi ev içinde kendisini aşırı derecede sevdirmek isteyecektir. Yavru bombay sahiplenildiği zaman bulunduğu ortama daha çabuk alışarak benimsemeye başlayacaktır.

 

Kedi