Köpek İlanlarıPomeranian Boo kategorisinde 324 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Pomeranian Boo

Pomeranian Köpek Fiyatları Ne Kadar?

Pomeranin fiyat sevimli, tüylü ve yumoş yapısıyla dikkat çekmektedir. Biraz tilkiyi andırsa da güzel gözleri ve yüzüyle herkes tarafından sevilmekte ve tercih edilmektedir. Pomeranian boo fiyat ve boo köpek fiyatları 15.000 lira ile 40.000 lira arasında değişmektedir. Irkın saf kan olup olmadığı, yaşı ve cinsiyeti fiyatları etkilemektedir. Pomeranian boonun yaklaşık olarak 15 yıl yaşadığını da söyleyebiliriz. Pahalı ırk köpekler sınıfına girse de değerli bir ırka sahip olduğu için tercih görmektedir.

 

Pomeranian Boo Sahiplenme Nasıl Yapılır?

Pomeranian boo enerjisi yüksek köpeklerdir onlarla güzel vakit geçirilebilir. Yürüyüşe çıkabilirsiniz. Oyunlar oynayabilirsiniz. Çocuklarla ilgisi fazladır. Çocuğunuza hayvan sevgisini aşılamak istiyorsanız Pomeranian sahiplenme iyi bir seçim olacaktır. Ancak küçük çocuklara gereken bilgi ve eğitim verilmeli yavru Pomeranian köpeğin yanlışlıkla zarar verilmesi de önlenmelidir. Bu ırk iyi bir bekçi köpeği de olabilmektedir. Yabancıları sevmedikleri için sizi uyarmak için yabancı geldiğinde havlayacaktır. Hatta küçücük boyuyla kafa da tutabilir. Köpeğinize havlamasının ne zaman durmasına dair eğitim verebilirsiniz. Pomeranian boo sahiplendirme ilanları için sayfamızı ziyaret ederek ilan sahipleriyle irtiabata geçebilirsiniz.

Pomeranian boo ırkına ait olan köpeklerin eğitiminde ilgi süresinin kısa olduğunu hatırlatmamız gerekir. O yüzden eğitim verilecek süre az tutulmalı ve eğitim bittikten sonra da ödül maması ile ödüllendirilmelidir. Küçük dostunuza övgü dolu iyi muamele yaparak onu eğitebilirsiniz.

 

Pomeranian Boo Köpek Irkı ve Özellikleri Nelerdir?

Pomeranian boo köpek sevimli ve insana olan yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Oldukça zekidirler. Sadık olmalarıyla bilinir. Fazla büyük sayılmazlar ama kendi iç yapıları gereği büyük olduklarını düşünerek kendisinden büyük olan köpeklere bile kafa tutabilirler. Bu da onların cesaretli olduğunu gösterir. Farklı renkleri bulunur. Beyaz, siyah, turuncu renkler en yaygın olanlarıdır. Bu köpek türünü kolayca eğitebilmeniz mümkündür. Çünkü zeki ve sabırlıdırlar.

Pomeranian boo köpek evde, bahçede, terasta beslenebilecek bir türdür. Bakımda temizliğine ve beslenmesine dikkat etmek gerekir. Haftada 2 kez tüylerini taramanız yeterli olacaktır. Dişlerinin fırçalanması için de haftalık ya da günlük temizlik yapılabilir. Beslenmesi konusu köpeğinizin yaşına ve yaşam şekline göre belirlenmelidir. Bazı köpeklerin aktivitesi fazlaysa ve hareketliyse metabolizmasına uygun olarak mama vermeniz gerekir. Genellikle iki öğün kuru mama verilmelidir.

 

Satılık Köpek Sahiplenme İlanları