Köpek İlanlarıToy Poodle kategorisinde 436 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Toy Poodle

Toy Poodle Fiyatları Ne Kadar?

Toy Poodle fiyatları toy poodle sahiplenmek isteyenler bakımından oldukça merak edilmektedir. Toy poodle’ların fiyatları belirlenirken ilan sahipleri bakımından bazı hususlar önem taşıyabilir ve Toy poodle cinsi köpek fiyatları değişken bir aralığa sahiptir. Toy poodle’lar sevimli halleriyle bir çok kişi tarafından evcil hayvan olarak bakılmak üzere tercih edilirler. Elbette çokça tercih ediliyor olması fiyatları etkileyen unsurların en önemlilerindendir. Ayrıca poodle fiyat ve toy poodle fiyat belirlenirken edinmek istediğiniz köpeğin yavru ve ya yetişkin olması dikkate alınan başka bir durumdur. Bununla birlikte 2022 yılı için poodle fiyatları genel olarak 9.000TL ile 20.000TL bandında değişkenlik göstermektedir. Satılık poodle ve toy poodle satılık ilanları için sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

 

Toy Poodle Sahiplenme Nasıl Yapılır?

Bir petshopta ya da ilanda karşınıza çıkan toy poodle'ın sizin olmasını istiyor ve bundan eminseniz, toy poodle sahiplenme amacıyla ilan sahibi ya da satıcı ile iletişime geçmelisiniz. Bu yolla poodle sahiplenme yapabileceğiniz gibi çok nadiren görülse de toy poodle ücretsiz sahiplenme ilanı yakalamak üzere bekleyebilirsiniz. Ancak böyle bir ilanı kolay kolay göremeyeceğinizi, eğer görürseniz de bu ilana oldukça yoğun ilgi olacağını bilmelisiniz. Sizde toy poodle sahiplenmek istiyorsanız sitemizde bulunan toy poodle ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Sitemizde bulunun tüm toy poodle sahiplendirme ücretsiz ilanları bulunmaktadır.

 

Toy Poodle Köpek Irkı Ve Özellikleri Nelerdir?

Toy poodle ırkı köpeklerin ilk olarak Almanya’da üretilmeye başlandığı bilgisi var olsa da  kökenleri Fransa’dır. Toy poodle özellikleri bakımından incelenecek olursa, geniş renk skalasında tüyleri, kıvırcık tüyleri ve sevimli burnuyla bilinen bu ırkın aslında en belirgin özelliklerinden biri de çok zeki olmasıdır. Zeki olmasıyla bağlantılı olarak eğitilebilirlik düzeyi oldukça yüksektir. Vereceğiniz eğitim ile köpeğinizin orantılı davranışlarda bulunmasını, evdeki tüm bireylerin toy poodle ile yaşamasını son derece kolaylaştırmış olursunuz.

Toy poodle sahiplenme düşünceniz varsa bilmeniz gereken ilk şey onların özenli bir bakım istediğidir. Eğer bu bakımı onlara verirseniz köpeğiniz uzun yıllar sağlıkla sizinle yaşayabilir. Üstelik iyi bir bakımla bu köpeklerin 12-18 yıl arasında değişen yaşam süreleri olduğu bilinmektedir. Poodle için beslenme konusu da önemlidir. Onlara verilecek mamanın kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Yedikten az bir zaman sonra tuvalet ihtiyaçları oluşur. Tuvalet eğitimi verilmesi sahipleri için oldukça rahatlık oluşturur. Tüylerini de düzenli taramanız, zamanında traş ettirmeniz gerekir. Ayrıca tüy dökmemeleri sayesinde alerjik kişiler de poodle sahiplenme düşünebilirler.

Bunların yanı sıra toy poodle sahiplenme düşünüyorsanız fakat evde başka evcil hayvanlarınız da varsa, çekimser olmanıza hiç gerek yoktur. Bu canlılar diğer hayvanlarla anlaşabilir, sorun yaşamazlar.

Sürekli oyun isteği sayesinde toy poodle cinsi köpekler evde çocuk varsa onlarla da çok iyi anlaşabilirler. Evde yalnız kaldıklarında da hareketli sayılabilen bu köpekleri eğer yalnız bırakacaksanız, eşyalarınız bakımından gerekli önlemleri almanız yerinde olur.

Tüm bu anlatılan toy poodle özellikleri ve birkaç basit bakım ritüeline dikkat ederek, uzun yıllar poodle dostunuzla güzel bir yaşam geçirebilirsiniz.

 

Satılık Köpek Sahiplenme İlanları