Kurumsal Üyelik

Kurumsal Üyelik

Kurumsal üyemiz olmak profilinizde Kurumsal Hesap ve ilan fotoğralarınızda Onaylı Hesap etiketi olmasını istiyorsanız iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Kurumsal üyelik için başvurunuz onaylandığı taktirde ''Kurumsal Üye'' ''Onaylı Hesap'' etiketi sizlere sağlanmaktadır.

Kurumsal üye talebiniz sırasında sizlerden kimlik görütüsü, barkod numaralı yerleşim yeri belgesi (e-devlet üzerinden alınacak) firma olarak başvuru yapacaksanız vergi levhası belgenizi vereceğimiz mail adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Belgeleriniz tarafımızca incelenerek onaylandığı taktirde ilan paketlerimizden ''Paket 6'' ve ''Paket 7'' satın almanız gerekmektedir. Bu paketlerimizde yayınlayacağınız ilanlar onay süreci beklemeden hemen yayınlanmaktadır.

 

Onaylı Hesap

Onaylı Hesap sahibi olmak ve ilan fotoğralarınızda onaylı hesap etiketi olmasını istiyorsanız istiyorsanız sizlerden kimlik görüntüsü ve barkod numaralı yerleşim yeri belgenizi (e-devlet üzerinden alınacak) mail adresimize göndermeniz gerekmektedir. 

Belgeleriniz tarafımızca incelenerek onaylandığı taktirde ilan paketlerimizden ''Paket 5'' ''Paket 6'' ve ''Paket 7'' satın almanız gerekmektedir. 

Belgeleriniz tarafımızca incelenerek gerekli bilgilendirme sizlere sağlanacaktır.

Bu paketlerimizde yayınlayacağınız ilanlar onay süreci beklemeden hemen yayınlanmaktadır.

Kurumsal Üyelik ve Onaylı Hesap rozetleri satın alınan paket tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. 

İletişim Formu